راهنماي خريد آنلاين
 
نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 2
دیروز : 2
افراد آنلاین : 1
همه : 1144
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است

تصور كردن يك پوشاك اساسي تر از يك تي شرت ساده دشوار است. يك لايه لباس مردانه كه به معناي هر اصطلاح ضروري است ، اين لايه پايه فروتنانه مدت ها است كه به عنوان يكي از اصلي ترين لوازم جانبي كمد لباس هر انسان از سلطنت برخوردار بوده است. با وجود محبوبيت آن ، هنوز هم مي توان پيدا كردن يك چيز خوب را بسيار سخت نشان داد.
جستجوي تي شرت كامل و بي نقص يك مبارزات ابدي است كه در يك لحظه يا ديگري همه ما را گرفتار كرده است. دليل اين امر: در حالي كه ممكن است يك تي شرت يك چيز ساده به نظر برسد ، اما در واقع چيزهاي زيادي وجود دارد كه اشتباه كنند. تناسب ضعيف ، كوچك شدن ، دوخت زير آب و پارچه ارزان قيمت برخي از متداول ترين آنهاست.
خيلي راحت است كه كمتر حل كنيد و اجازه دهيد سبك تخت شما صاف شود ، اما حالت عالي در آنجاست. به ما اجازه مي دهيم همه چيز مورد نياز خود را در مورد انتخاب يك تي شرت با كيفيت و در كنار انتخاب برندهايي كه در تجربه ما بهترين گزينه ها را در اطراف خود قرار مي دهند ، تجزيه كنيم.

چه چيزي پيراهن ايده آل را ايجاد مي كند؟
تي شرت Sunspelمهمتر از همه و مهمتر از همه ، انتخاب يك تي شرت مناسب است. فرقي نمي كند كه پارچه اي از موهاي فرشتگان باشد ، اگر درست نشسته باشد ، هرگز به نظر نمي رسد.
مهمترين جنبه هاي مناسب در نظر گرفتن طول و عرض شانه است. درزهايي كه بدن را به بازوهاي پيراهن متصل مي كنند بايد درست در گوشه شانه هاي شما بنشينند. كمتر و شما به نظر مي رسد كه مي خواهيد از آن بيرون بريد. هرچه بيشتر باشد و خطر مي كنيد مانند اين كه توسط يك خواهر و برادر بزرگتر دستگير شده است ، باشيد. يك استثناء از اين قاعده اين است كه اگر شما به عمد به دنبال ظاهري بزرگ هستيد. در اين حالت ، مراقب باشيد كه زياد از آن فاصله نگيريد. به ياد داشته باشيد ، اين يك تي شرت است ، نه يك ماكرو.
از نظر طول ، سجاف بايد دقيقاً بالاي باسن باشد. پايين نرو بله ، تي شرت هاي طولي وجود دارد. نه ، مردان بالغ نبايد آنها را بپوشند.
ساخت و ساخت با كيفيت دو حوزه ديگر است كه در آن بسياري از تي شرت ها كوتاه مي شوند. مواد بايد 100 cotton پنبه و نرم به لمس باشد. چقدر ضخيم يا نازك است به ترجيح شخصي بستگي دارد. با اين حال ، پارچه هاي ضخيم تر دوام بيشتري دارند و بهتر آويزان مي شوند ، براي كساني كه از ما كمي خراب مي كنند.

بهترين مارك هاي تي شرتاز قهرمانان طبقه بالا گرفته تا متخصصان اصول اوليه ، اين تنها برچسب هايي هستند كه بايد در مورد تقويت چرخش تي شرت خود در نظر بگيريد.
Uniqlo
تي شرت Supima Cotton Crew Neck>در اين بازي لباس مردانه ، تمايل داريد آنچه را براي آن پرداخت مي كنيد ، بدست آوريد. با اين حال ، موارد مناسبي وجود دارد كه معامله هاي واقعي را مي توان در آن يافت. اين موارد اغلب با مارك ژاپني Uniqlo ارائه مي شود ، كه مباني كمد لباس راه راه را ارائه مي دهد كه ارزش جدي براي پول را به همراه دارد.
هيچ شرطي از اين قاعده پيراهن هاي آن نيست. پنبه فوق العاده نرم 100٪ Supima به چيزي براي كارت خرده فروش خرده خيابان تبديل شده است. براي چيزي كه وزن كمتري دارد ، از مجموعه Uniqlo U كه توسط طراح معتبر صنعت كريستوپ لماير ساخته شده است ، ديدن كنيد.
uniqlo.com
Everlane
Everlane The Premium-Weight Crew>عالي نخواهد بود اگر دقيقاً بدانيد كه چقدر مي توانيد پوشاك مورد نظر خود را خريداري كنيد؟ خوب ، با Everlane شما انجام مي دهيد. اين برند در هر صفحه از هر بازاري - از بازاريابي گرفته تا حمل و نقل به مواد اوليه - در صفحات محصولات خود فهرست مي كند ، بنابراين مي توانيد وزن خود را ارزيابي كنيد كه آيا لباس آنها ارزش آن را دارد يا خير. بگذاريد تلاش شما را نجات دهيم: آنها هستند. پيراهن هاي Everlane با ارزش چند رنگ و انواع پارچه هاي با كيفيت بالا از جمله پارچه هاي ارگانيك ، سنگين وزن 6oz و پنبه لاغري سبك موجود است.
هميشگي
آسكت
تي شرت Asket>آسكت به "دستيابي به كمتر" اعتقاد دارد. برند مستقر در استكهلم از مد روز دور است و در عوض قطعات ضروري و با كيفيتي را ايجاد مي كند كه به منظور تبديل شدن به ساختمان هاي كمد لباس روزمره شما ساخته شده است. چشمان آسكت مظهر اين اخلاق است: برش و دوخته شده در پرتغال و تونس از پارچه هاي نخي مصري طولاني و فوق العاده طولاني ، كه به نظر مي رسد ، احساس مي كنند و كاملاً مناسب هستند.
asket.com
A.P.C.
A.P.C. تي شرت پنبه خدمه>بيشتر كمد ها مي توانستند از مزاياي كمي خنك پاريسي بهره مند شوند ، و تعداد كمي از برچسب ها براي تهيه آن بهتر از A.P.C فوق العاده تميز ژان تويتو هستند.
مارك آماده فرانسوي فرانسوي به دليل يك ظاهر طراحي ساده و ملزومات ممتاز آن در سراسر جهان شناخته شده است. به طور طبيعي ، تي شرت هاي ساده بخش بزرگي از اين بخش هستند ، با يك ليست هميشه در حال تحول از گزينه هاي خوش سليقه فصل بعد از فصل.
apc.fr
آركت
تي شرت Arket G2 Wash>برند ضروريات مينيماليستي سوئد Arket يك محصول جديد تازه وارد خيابان بالا است. با اين حال آنچه در تاريخ فاقد آن است ، بيشتر از آن است كه زيبايي شناسي را جبران كند.
بخشي از خانواده H&M ، انتخاب كالاهاي Arket به مراتب محكم تر از محصولات اصلي اين شركت است ، با انتخاب اجزاي تميز و پشتي كه پايه و اساس مجموعه هاي فصلي آن را تشكيل مي دهند. تي شرت هاي موجود در اينجا با توجه به وزن طبقه بندي مي شوند ، بنابراين اگر كمي با آن دسته از موارد مانند Goldilocks هستيد ، اين فروشگاه مناسب براي شماست.
arket.com
جيمز پرس
شركت Combed

تي شرت tton-Jersey>وقتي صحبت از اشياء ساده و شيك مي شود ، جيمز پرس يكي از بهترين هاي تجارت است. مارك L.A مستقر در لباس هاي مجلل و مجلل را ايجاد مي كند كه براي زندگي در آن طراحي شده است ، با رنگ هاي شسته شده و ساختن پنبه تركيبي كه به آرامش غربي ساحل اضافه مي كند. بنيانگذار نامگذاري اين برچسب در سال 1994 با يك تي شرت شروع به كار كرد و 20+ سال گذشته را نيز در كمال دامنه خود گذرانده است.
jamesperse.com
ضد آفتاب
تي شرت پنبه اي كلاسيك Sunspel>مانترا خوب براي زندگي در هنگام پوشيدن كمد لباس ، "كارهايي ساده است كه به خوبي انجام مي شود". خوشبختانه ، اين مارك انگليسي انگليسي Sunspel's USP است و سالهاست كه است.
هر فردي با سبك و ذكاوت به شما خواهد گفت كه پيراهن هاي بي حد و حصر Sunspel بهترين چيزهاي اطراف هستند. اينها لباس هايي هستند كه از بهترين مواد با توجه حاد به جزئيات و سطح كيفي ساخته شده اند كه براي خودش صحبت مي كند. ديگر نيازي به مارك برند و يا آرم هاي قابل حل نيست.
sunspel.com
زره پوش لوكس
Armor Lux 71990 Tee Classic>آرمور لوكس با داشتن تاريخچه بهترين قسمت هاي 100 سال گذشته ، بيشتر از زمان بيشتري براي تسلط بر تي شرت كامل داشته است.
برچسب فرانسوي در درجه اول به خاطر تاپ هاي راه راه برتون مشهور است ، اما چاي هاي ساده و بريده شده نيز به شدت در اين فهرست قرار دارند. از نام تجاري كم حرف ، توجه استادانه اي به جزئيات و مقدار زيادي از جي ها سئوي كوئويي انتظار داريد.
armorlux.com
هانرو
تي شرت با پنبه مخلوط برتر>پانسمان خوب با لايه پايين شروع مي شود. اين اخلاق است كه پايه و اساس هر كاري را كه برچسب سوئيسي هانرو انجام مي دهد ، تشكيل مي دهد.
هانرو تقريباً 150 سال است كه مشغول توليد لباس زيرپايي است. همانطور كه شانس آن را داشته باشد ، اين شامل تي شرت ها نيز مي شود. از مواد ممتاز ، ساخت و ساز بي عيب و نقوش دستكش مانند انتظار داريد كه در هر كجاي ديگر پيدا خواهيد كرد. احتمالاً لايه پايه نهايي براي همه ظاهر روزانه شماست.
hanro.co.uk

پدي مدديسونپدي مدديسون نويسنده مد ، نظافت و شيوه زندگي مردان انگليس است. كار او در Esquire ، Health's Men ، ليست كوتاه و موارد ديگر منتشر شده است. انگشت او با لباس بيروني و كفش ورزشي بسيار جذاب است و در عين حال هميشه علاقه خود را به سبك كلاسيك حفظ مي كند.

https://www.apetogentleman.com/best-mens-t-shirts/

امتیاز:
 
بازدید:
[ ۷ تير ۱۳۹۹ ] [ ۰۷:۱۷:۱۵ ] [ ميلاد حيدري ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By blograz :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب